Skelly-Logo
O nás

Všetko to začalo obyčajným umývaním vlasov a jedným neposlušným uterákom, ktorý sa stále zosúval z mokrých vlasov. A keďže sme kreatívni, začali sme hľadať riešenie. Najprv v obchodoch, kamenných aj internetových, neskôr pri šijacom stroji. A tak vznikol náš prvý turban. A potom ďalší a ďalší...

Dnes je už neoddeliteľnou súčasťou našej kúpeľne a robí nám radosť nielen pri umývaní vlasov, ale aj pri farbení alebo „maskovaní“ (t.j. aplikovaní masky na tvár alebo vlasy). Jednoducho pri akýchkoľvek kozmetických „úpravách“.

Sme rodinná firma s pozitívnym vzťahom k životnému prostrediu a sme presvedčení, že textilný tovar k nám nemusí cestovať cez pol zemegule a byť vyrobený z PET fliaš. Dnes je na slovenskom trhu veľa dovážaného, umelého a často aj nefunkčného tovaru, preto sme sa rozhodli vyrábať niečo sami, niečo kvalitné, užitočné a praktické, pričom sme zvolili cestu prírodného materiálu, t.j. 100% bavlny bez pridania polyesteru. V súčasnosti šijeme naše výrobky z látky froté, pripravujeme už výrobu aj z iných bavlnených materiálov.

A prečo nakupovať u nás? Sme predajcom vlastných originálnych výrobkov, ktoré sú naše, slovenské, prírodné, určené na viacnásobné použitie a čo je hlavné, nie sú vyrábané na reklamáciu, ale pre radosť.wellness   ... vyskúšajte ich aj Vy :)  
  |   Všeobecné obchodné podmienky   |   Reklamačný poriadok   |   Ochrana osobných údajov   |   Formuláre   |